BAŞKANDAN MESAJ

Beyhan AYDIN

Beyhan AYDIN / Sıcak Eller Başkanı

Sevgili Dostlar;
Hepimiz, komşusu aç iken tok uyuyamayan, sadece kendisini, ailesini değil, başkalarını da düşünen bir toplumun evlatlarıyız.Yakınında, kendisinden daha çok ihtiyacı olan var ise, elindekini onunla paylaşan bir kültürün, bir anlayışın hakim olduğu bir toplumuz. Bizler de bu anlayışla yola çıkarak insanlarımıza, ayrım gözetmeksizin katkılarımızla destek olmak amacıyla ‘SICAK ELLER’i kurduk. Birlikte yaşadığı toplumun ihtiyaçlarını en iyi bilen algılayan biz kadınlar, ihtiyaç sahiplerine ‘SICAK ELLER’ imizi uzatmak için bu çalışmalara başladık.

Kadınlar arasındaki iletişimi güçlendirerek yardımlaşmayı ve dayanışmayı sağlamak ‘SICAK ELLER’ in temel amacıdır. Yaptığımız çalışmaların en önemlisi, insanlarımızı, ihtiyaç sahibi olmaktan kurtarıp, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek duruma gelmelerini sağlamaktır.Özellikle kadınlarımızın toplum içindeki varoluş çabalarına tam destek vermektir.

‘SICAK ELLER’ de görev alan arkadaşlarımızın, sabırla, tutkuyla, istekle, azimle, kararlılıkla, bıkmadan yorulmadan çalışmalarını sürdürmeleri, başarılı çalışmalarımızın temelini teşkil etmektedir.

Tek amacımız birlik ve beraberlik duygusu ile el birliği ile insanımıza hizmet etmektir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz tüm projelerde ve hizmetlerde emeği geçen ve geçecek bütün arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim.

Ayrıca bu projelere destek veren hayırsever kişi ve kuruluşlar ile öncelikle Şişli Belediyesi’ne sonsuz teşekkürler.. 

Sevgi ve saygılarımla..

 

 

 

19.7.2018    aktif 1    bugün : 3    toplam : 63530